KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878026

nr 1387 8026

Walter Karlsson. Signerad, Katarina kyrka. Olja på duk, 91x63, yttermått inklusive ram: 106x80 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 mars 2021
kl 21:02:15